Radio Proza #49 Karolina Jaklewicz

Dzień dobry po bardzo długiej, a w zasadzie zbyt długiej przerwie. Chwilę nas nie było, nasz podcast nie ukazywał się, ale to nie oznacza, że się obijaliśmy. Jako zespół pracowaliśmy przy kilku sporych literackich projektach, by wymienić tu tylko Międzynarodowy Festiwal Kryminału, poetycki Festiwal Silesius czy lipcowy Festiwal Góry Literatury (ten sam, po którym Olga Tokarczuk stała się na kilka dni najczęściej cytowaną osobą w Polsce). Od września planujemy wrócić z bardzo premierowymi odcinkami Radia Proza, ale zanim to nastąpi, w sierpniu zarzucimy was rozmowami, które podczas naszej nieobecności nagrywaliśmy.

Dotąd publikowaliśmy średnio dwie rozmowy na miesiąc, w sierpniu będą co najmniej dwie na tydzień (a może i więcej). Tak że trzymajcie się!

A wracamy rozmową ze wspomnianego już Festiwalu Góry Literatury, gdzie w środę 20 lipca w Radkowie odbyło się spotkanie z Karoliną Jaklewicz, artystką, wykładowczynią akademicką, ale też pisarką. Jej druga powieść, „Czerne łabędzie, biały puch”, ukazała się w czerwcu tego roku nakładem Wydawnictwa Warstwy. O książkę pytał poeta i felietonista Wojciech Bonowicz. Dobrego odsłuchu!

Share | Download

Episodes Date

Load more

Podbean App

Play this podcast on Podbean App